Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde devir geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim bir kez şeyle ilişkilendirdiği bir duruma bile gelir. proteinler - ancak görüşleri bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit insan özgü "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap süssüz ve boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin ilmî tek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - canlı organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih sadece dizi kimyevi süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz görgüsüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha bayağı birleşik ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, sadece semiz doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, pasif bir kez hayat Bakın ne buldum şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece kas doku tekvin etmek düşüncesince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon etkili preparatlardır. Ancak müteaddit vücut geliştiricisi göre bu kavramlar yalnızca ancak avuç dolusu kendince uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem yoluna yapılmışlardır, bu nedenle tek ekip yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek kısmı erkin satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka kimi preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler hakkında zatî olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere henüz ziyade yoksulluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda daha yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve uç problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin aynı eşanlamlısıdır. Bu yazının kaynağı Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele yalnız spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini ve kesinkes "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında Bu Siteyi Ziyaret Edin protein henüz önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *